Your Site Name Here
Ozdoby ślubne, których szukasz...

Jak zamówić

Cennik ślubny można pobrać w zakładce Download lub klikając tutaj.

W celu dokonania zamówienia prosimy o pobranie interaktywnego formularza zamówienia dostępnego w dziale Download.

Do poprawnego wypełnienia formularza niezbędne będzie pobranie niektórych plików .pdf, w których znajdują się wzory dostępnych tekstów.

Nie musicie ich Państwo pobierać od razu. O tym, czy dany plik jest potrzebny, dowiecie się z formularza, wktórym znajdują się odpowiednie adnotacje mówiące o tym, który z plików należy otworzyć.

Formularz do poprawnego działania wymaga w miarę nowej wersji Acrobat Readera, link do jego pobrania znajduje sia na górze formularza. W przypadku starszych wersji oprogramowania może nie być możliwy zapis pliku, przed wypełnieniem całości prosimy wykonać próbę.

Wypełniony formularz nalezy przesłać do nas drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Najszybciej jak to będzie możliwe podamy Państwu koszt zamówienia oraz dane do wpłaty. Po dokonaniu płatności prosimy o przesłanie elektronicznego potwierdzenia przelewu, w przeciwnym wypadku czas realizacji może się wydłuzyć ze względu na czas księgowania wpłaty i przekazania informacji o wpłacie do działu produkcji.

O tym, jak przebiegać będzie proces produkcji i ile czasu zajmie możecie Państwo przeczytać w dziale Terminarz.

 

Więcej w tej kategorii: « Terminarz Download »

Diamond Wedding

Informacje

Napisz do nas

sample509 899 813
502 333 613

samplekontakt@diamond-wedding.pl